KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9917177
nr 991 7177
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Axel Tallberg (I860-1928), "min granne", signerad, motivet: 22x18
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:55:57
150 kr
350 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg